Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Arsinspor’da Çankırıspor karşısında alınan üç puanın sevinci yaşanıyor.
Bu sezonki ilk galibiyetini taraftarı önünde alan Sarı-Siyahlılarda Teknik Direktör Ahmet Özen, kritik bir müsabakadan önemli bir üç puanla ayrıldıklarını söyledi.
Özen, "Lige kötü başlarken kupaya erken veda ettik. Üst üste alınan bu kötü sonuçlara Çankırı karşısında son vererek moral bulduk. Artık önümüze bakıyoruz. Bu galibiyetle futbolcularımın kendine güveni geldi. İnanıyorum ki gelecek haftalarda daha başarılı bir Arsinspor seyrettireceğiz" diye konuştu.