Spor Toto 3. Lig 2. Grup ekiplerinden Arsinspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken Teknik Direktör Ahmet Özen, transferde arayış içinde olduklarını
Özen, "Transfer konusunda acele etmiyoruz. Düşündüğümüz ve görüştüğümüz bazı oyuncuların yanı sıra arayış içinde olduğumuz oyuncular var. Sabırlı davranıyoruz. Takımda direkt oynayacak 3-4 futbolcu transfer etmeyi düşünüyoruz. 3-4 tane de genç oyuncu alıp gelecek yıllara yatırım yapacağız" dedi.