Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda Başkan Cengiz Öksüz, bir orta saha ve bir forvet oyuncusunun bugün Trabzona geleceğini bildirdi.
Öksüz, "İlk yarıda yaşadıklarımızı unutturmak ve bir an önce alt sıralardan kurtulmak için kadromuza takviye yapmaya devam ediyoruz. Kadroda görmek istediğimiz oyuncularla görüşme halindeyiz. Bugün iki mevkide düşündüğümüz oyuncuları Trabzona getirip kendileriyle son bir görüşme yapmayı planlıyoruz" diye konuştu.