Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda Teknik Direktör Raşit Çalık, son haftalardaki galibiyet serilerine bir yenisini eklemek istedikleri
Çalık, "Üst üste kazandığımız zaferlerin ardından İstanbulsporu da evine eli boş gönderip alt sıralarla olan puan farkını açmak istiyoruz. Evimizde oynayacağımız tüm maçlardan galip ayrılarak ligde kalmayı hedefliyoruz. Tüm Arsinlileri İstanbulspor maçında yanımızda görmeyi arzuluyoruz" diye konuştu.