Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta sahasında Eyüspor ile 2-2 berabere kalan Arsinspor, ligde 7 haftadır galibiyete hasret kaldı.
Kulüp Genel Sekreteri Muammer Şahin, Eyüpspor maçına 3 puan için çıktıklarını belirterek, "Evimizdeki bu müsabakada lig liderini yenerek uzun aradan sonra 3 puanla tanışmak istiyorduk ama olmadı. Erken gol bulmamıza rağmen maçı koparamadık. Artık en kısa sürede galibiyetle tanışmak zorundayız" diye konuştu.