Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda İstanbulspor karşısında kaçan galibiyetin üzüntüsü hakim.
Kendi evinde 2-2lik beraberliğe razı olan Sarı-Siyahlı ekipte Teknik Direktör Raşit Çalık, yakaladıkları fırsatları değerlendiremediklerini belirterek, "Özellikle 2-1 önde olduğumuz anlarda net fırsatlardan yararlanamadık. Girdiğimiz pozisyonları golle sonuçlandıramayınca karşılaşmadan bir puanla ayrıldık. Galibiyeti kaçırdığımız için üzgünüz" diye konuştu.