Spor Toto 3. Lig 3. Gruptaki Trabzon temsilcisi Arsinsporda gözler hafta sonu oynanacak olan Kocaelispor maçına çevrildi.
HEDEF 3 PUAN
Spor Toto 3. Lig 3. Gruptaki Trabzon temsilcisi Arsinsporda gözler hafta sonu oynanacak olan Kocaelispor maçına çevrildi. Lige evinde oynayacağı karşılaşma ile start verecek olan Sarı-Siyahlı ekip güçlü rakibini yenip sezona moralli başlamakta kararlı. Öte yandan yönetime istifasını veren ancak istifası kabul edilmeyen Asbaşkan Bekir Şengül bu yıl kulüpte ikinci başkan olarak görev almaya devam edecek.
ŞENGÜL DEVAM DEDİ
Şengül, zor günlerin geride kaldığını belirterek, ligde özlenen Arsinsporu kurduklarını söyledi. Pazar günkü maçta taraftarları tribünleri doldurup takıma desteğe davet eden Şengül, Lige iyi başlamak istiyoruz. Nasıl başlarsak öyle devam ederiz. İlk maçta üç puanın yanı sıra dört haftada on puan hedefliyoruz ve bunu başarabilecek güçteyiz. İlerleyen günlerde tecrübeli bir stoper de alarak transferi noktalamayı düşünüyoruz dedi.