Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda Teknik Direktör Raşit Çalık, Anadolu Üsküdar maçından 1 puanla ayrıldıkları için mutlu olduklarını
Çalık, "Sahaya puan veya puanlar hedefiyle çıktık. Kazanabilecek fırsatları bulmamıza rağmen bunları değerlendiremedik. Yine de maç öncesinde istediğimiz sonucu alarak zorlu deplasmandan ayrılmayı başardık. Artık ligde kaldığımızı kendi evimizde oynayacağımız Denizli Büyükşehir Belediyespor maçı belgeleyecek. Bu maçtan 1 puan bile almamız durumunda ligde kalacağız. Hedeflerimize ulaşmamız için bu müsabaka bizler için son derece önemli. Tüm Arsinlilerin desteğiyle bunu başaracağız" diye konuştu.