Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinspor, Denizli Büyükşehir Belediyesporu gözüne kestirdi.
Zorlu 90 dakikadan üç puanla ayrılıp bu sezon taraftalarına galibiyetle veda etmek isteyen Sarı-Siyahlı ekipte Teknik Direktör Raşit Çalık, kazanmak için sahaya çıkacaklarını ifade etti. Çalık, "Üç puandan başka bir sonucu düşünmüyoruz. Bunun için de elimizden gelen mücadeleyi yapacağız. Taraftarlarımıza galibiyet hediye edeceğiz. İkinci yarıdaki başarılı performansımızı bu maçta da sahaya yansıtacağız" dedi.