Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinsporda gözler Erzincan Refahiye maçına çevrildi.
Teknik Direktör Raşit Çalık, son haftalardaki olumlu futbollarını bu müsabakada da devam ettireceklerini söyledi. Çalık, "Rakip alanda oynamayı seven, sürekli gol arayan bir ekip görüntümüz var. Bu görüntümüzü Erzincan Refahiye karşısında da devam ettirip karşılaşmadan istediğimiz sonuçla ayrılacağımıza inanıyorum. Rakibimize kendi oyunumuzu kabullendireceğiz" dedi.