Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda Genel Sekreter Muammer Şahin, Belediye Vanspor karşısında da hedeflerinin sahadan zaferle ayrılmak
Şahin, "İkinci yarıya galibiyetle başlayarak moral bulduk. Belediye Vansporla kendi evimizde oynayacağız. Bu müsabakadan da üç puanla ayrılıp alt sıralardan uzaklaşmayı arzu ediyoruz. Tüm Arsinlileri bu müsabakada yanımızda görmek istiyoruz. Onların desteğine ihtiyacımız var" dedi.