Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Arsinsporda transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
İkinci yarıda lige ağırlığını koymak isteyen Sarı-Siyahlılar, golcü transferini bir an önce bitirmeyi planlıyor. Teknik Direktör Raşit Çalıkın öncelikle takıma bir golcü alınmasını istediği, yönetimin de verilen isimlerle anlaşma zemini aradığı bildirildi. Sarı-Siyahlı kurmayların en kısa sürede takımdaki gol sorununu çözecek etkili bir forveti kadroya katmak için yoğun mesai harcadığı seslendirildi.