Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Arsinspor'un Kulüp Genel Sekreteri Muammer Şahin, Eyüpspor karşısında puan alarak üst sıralara yükselmek ist
Şahin, hafta sonu kendi sahalarında lig lideri Eyüpspor'la yapacakları karşılaşmadan en az 1 puan almak istediklerini söyledi. Şahin, "Karşılaşmadan puan ya da puanlar alarak üst sıralara doğru tırmanmak istiyoruz. Nihayetinde ligin lideri ile karşılaşacağız. Zor bir ekip ve çetin de bir maç olacak. İnşallah bu karşılaşmayla, 6 haftadan bu yana süregelen galibiyet özlemimize de son vermiş oluruz. 3 puan moral seviyemizi yükseltecektir” dedi.