Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Arsinspor kötü gidişe bir türlü dur diyemiyor.
Son 5 haftadır üç puana hasret kalan Sarı-Siyahlılar kendi evinde konuk ettiği Yimpaş Yozgat ile 1-1 berabere kalırken galibiyet hasretini 6 haftaya çıkardı. İlk 5 haftalık periyotta kendi evindeki maçları kazanan ancak deplasmanda başarısız olan Arsinspor, ligin 6. haftasından itibaren deplasmanda Tuzlaspora, İstanbulspora ve Gölcükspora, iç sahada ise Menemen Belediyeye ve Erzincan Refahiyeye mağlup olmuştu.