Spor Toto Süper Lig’de beklentilerin altında kalan Çaykur Rizespor, yarın sahasında oynayacağı karabükspor maçıyla çıkışa geçmeyi hedefliyor.
İç sahada henüz galibiyeti olmayan Yeşil-Mavililer, hem taraftarının gönlünü almak hemde üst sıralara doğru tırmanışa geçmek istiyor. Çaykur Rizespor teknik direktörü Mehmet Özdilek , artık puan kaybına tahammülleri kalmadığını belirterek, “Taraftarımız önünde yaşadığımız şanssızlığa bu maçta son vermek istiyoruz. Artık lige ağırlığımızı koymalıyız. Bu maç başlangıç olacak” dedi.