Spor Toto Süper Ligin 33. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Galatasarayda, başkan Ünal Aysal beraberindeki yöneticilerle birl
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ve yönetim kurulu üyeleri, Rizede bulunan Çamlıhemşin deresinde ilginç deneyimler yaşadı. Çamlıhemşin deresini geçen Ünal Aysalın sergilediği performans adeta gençlere taş çıkarttı. Sarı-kırmızılı yönetici Sedat Doğan, o anları Twitter hesabından paylaştı. Galatasaray başkanı, Çamlıhemşinli minik taraftarlarla da bol bol fotoğraf çektirdi.