Trabzon Küçükler Kız-Erkekler Badminton Şampiyonası nefes kesiyor.
Trabzon Küçükler Kız-Erkekler Badminton Şampiyonası tüm hızıyla devam ederken şampiyona bugün oynanacak final mücadeleleriyle son bulacak. Yomra Spor Salonunda devam eden ve 34 okuldan 140 sporcu katıldığı şampiyonayı Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemalettin Yazıcı da yakından takip etti. Sporcularla kısa bir gösteri maçı oynayan Yazıcı sporculara başarı dileklerine bulundu. Sporcuların heyecanına ortak olduklarına değinen Yazacı, Çok keyifli maçlar izliyoruz. Minik sporcuların heyecanları yüzlerinden belli oluyor. Biz de bu heyecana ortak olduk. Bütün sporculara başarılar diliyorum dedi.