Ali Yıldırım ve Sedat Şahini renklerine bağladı.
Spor Toto 3. Lig 1. Grupta ligde düşme korkusu yaşamak istemeyen Beşikdüzüspor ikinci yarı öncesinde kadrosunu güçlendiriyor. Devre arasında birkaç isimle yollarını ayıran Mavi-beyazlılar daha önce temas halinde olduğu İskenderun 1967nin golcü oyuncusu Ali Yıldırım ile Ankara Demirdan orta saha oyuncusu Sedat Şahini kadrosuna kattı.
Beşikdüzüspor teknik direktörü Gökhan Uzungungör yapılan takviyelerle güçlerini artırdıklarını ifade ederek, Hücum hattına ve orta sahaya yaptığımız bu takviyelerle gücümüzü arttırdık. Alternatifli bir kadro kurmak ve forma rekabetini arttırmak istiyoruz. İkinci yarıda bulunduğumuz durumdan çıkmak ve üst sıralara tırmanmayı hedefliyoruz dedi.