Trabzonsporda yükselen performansıyla dikkat çeken Emre Güral, Rizespor maçından galip ayrılmak istediklerini söyledi.
Zorlu bir maç periyodunun kendilerini beklediğini ifade eden Emre, "Beşiktaşı yenip ikinci yarıya iyi başlamak istiyorduk ama olmadı. Artık bu maçı unuttuk ve Rizespor maçını düşünmeye başladık" dedi. Rizesporun ligdeki konumunun iç açıcı olmadığını ve zor bir maçın kendilerini beklediğini söyleyen Emre, "Kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Umarım iki komşu takıma yakışır bir mücadele olur. Sahadaki mücadele sahada kalır. Kazanan ve kaybeden olacak ama dostluk bozulmayacaktır" şeklinde konuştu.