Spor Toto Süper Ligde 6 maçtır kazanamayan Çaykur Rizespor, bugün sahasında oynayacağı Kayserispor maçıyla birlikte kötü gidişe dur demek istiyor.
Yeşil-Mavili ekipte teknik patron Rıza Çalımbay, kendilerini zor bir maçın beklediğini belirterek, "Bu kritik virajı kayıpsız geçmemiz gerekiyor" dedi. Taraftar desteğine ihtiyaçları olduğunu söyleyen Çalımbay, "Bu sezon taraftarımız bizim için itici güç. Bu kritik karşılaşmada da onların desteğine ihtiyacımız var. Onların da desteğini arkamıza alarak Kayserispor maçını kayıpsız geçeceğiz. Ligde artık yeniden çıkışa geçme zamanımız geldi" diye konuştu.