Trabzonsporun efsane futbolcusu Kemal Serdar, futbol okuluyla spora hizmetini sürdürüyor.
Trabzonsporun efsane futbolcusu Kemal Serdar, futbol okuluyla spora hizmetini sürdürüyor. Serdar, "Bordo-Mavili ekibin geleceğini bu gençler kurtaracak" dedi.
Trabzonspor bünyesinde çalışmalarını devam ettiren Kemal Serdar Futbol Okulu, geleceğin yıldızlarını hazırlıyor. Yaklaşık bir ay önce kurulan ve Trabzon Lisesinde faaliyetlerini sürdüren futbol okulu 6 ile 15 yaş arasında 80 sporcuya hizmet veriyor.
Trabzonsporun efsane futbolcusu Kemal Serdar, Gençlerimiz arasında yetenekli sporcular var. Bu gençler gelecekte Trabzonsporun altyapısını oluşturacaklar. Bordo-Mavililerin kurtarıcısı bu gençler olacak. Oğlum Ferdi ile bu çocuklarımıza bir şeyler vermeye çalışıyoruz diye konuştu.
Serdar, Trabzonun çeşitli ilçelerinden gelen yıldız adaylarının başarılı olanlarını önümüzdeki yıllarda Sadi Tekelioğlu hocamıza emanet edeceğiz. Bu gençlerimiz Trabzonsporun geleceği olacaklar. Çalışmalarımızı ömür boyu sürdüreceğiz ifadelerini kullandı.