Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor ile Giresunspor Otoparkını işleten Çakıroğlu Liman İşletmesi arasındaki anlaşmazlık giderek büyü
Yeşil-Beyazlı kulübün başkanı Mustafa Temel Bozbağ, işletici firmanın yapılan anlaşmadaki şartlara uymadığını ve dolayısıyla Giresunsporun bundan büyük maddi hazar gördüğünü belirtti.
Bozbağ, "Ben sadece hırsızlığın nasıl yapıldığını kamuoyuna açıkladım. Levha ve aletler Giresunsporun ama ortaklıkla bağdaşmayan bir çalışma var. Yapılan anlaşmada masraflar çıktıktan sonra da yarı yarıya paylaşılacak diyor. Ama anlaşma şartlarına uyulmuyor. Çakıroğlu Giresunspordan büyük değil. Çakıroğluna Giresunsporun ne kadar büyük olduğunu göstermek lazım" dedi.
Bozbağ, şunları kaydetti: "Öyle limana Giresunspor bayrağı asmakla Giresunsporlu olunmuyor. Çakıroğlu ile Giresunsporun hesabı var. Başkanlığı bırakmadan da kendi gücümle o hesabı görmeye çalışacağım. Mülki amirlerimiz yardım ederlerse büyük mutluluk olur. Giresunsporun oradan ciddi kaybı var. Ya adam gibi işletirler ya da biz oradaki levhayı kaldıracağız."
Mesut ERDOĞAN