Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, İnanılmaz inişli çıkışlı bir grafik sergiliyoruz.
Kafkas: Kalemizde iki gol gördük. Elimize geçen fırsatları da değerlendiremedik. Oyuncularımızın bu iniş ve çıkışlarını anlamamız mümkün değil tabii.
İLK YARI KÖTÜYDÜK
Kasımpaşa maçının ardından çok üzgün olduğunu belirten Trabzonspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, "İnanılmaz inişli çıkışlı bir grafik sergiliyoruz. İlk yarıda inanılmaz kötü oynadık ve sonuçta kalemizde iki gol gördük. Elimize geçen fırsatları da değerlendiremedik. Oyuncularımızın bu iniş ve çıkışlarını anlamamız mümkün değil tabii ki" dedi.
ANLAM VEREMİYORUM
Ligde bundan sonraki haftalarda hedeflerinin sadece kazanmak olduğunu söyleyen Kafkas, "Bundan sonrası için söylenecek bir şey yok. Yapılacak, söylenecek pek fazla şey kalmıyor bu dakikadan sonra. Üzerimizdekiler kazandıkça biz kaybetmeye devam ediyoruz. Bu durumu bir an önce düzeltmeliyiz" diye konuştu.