Başarılı savunma oyuncusu Aykut Demir, Karabükspor maçının dönüm niteliği taşıdığını söyledi.
Trabzonsporda başarılı savunma oyuncusu Aykut Demir, Karabükspor maçının dönüm niteliği taşıdığını söyledi. Ligdeki kötü gidişe dur demek adına bu maçın önemli olduğunu belirten Aykut, Taraftarlarımız endişe etmesin. Karabükü yenip yeni bir sayfa açacağız. Taraftarlarımızdan destek bekliyoruz diye konuştu.