Spor Toto Süper Lig'de Elazığspor'u 3-1 mağlup eden Çaykur Rizespor'da flaş bir gelişme yaşandı.
Çaykur Rizespor'da Elazığspor galibiyetinin ardından yapılan açıklamada Uğur Tütüneker ile anlaşmaya varılamadığı ve yol ayrımına gidildiği belirtildi.
İşte konu ile ilgili yapılan açıklama:
"Tüm Teknik Heyet ve Futbolcularımıza Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz.
Bugün de 3 puan alarak 42 puanla sezonu tamamladık.
Maç sonrası 2014/2015 sezonu için yapılan Başkan Metin KALKAVAN ve Teknik Direktör Uğur TÜTÜNEKER arasındaki toplantıda ortak noktayı bulamamamızdan dolayı zaten kontratı da bitmiş olan Teknik Direktörümüz Uğur TÜTÜNEKER ile yeni sezon için anlaşmaya varamadık. Hocamıza ve ekibine zor dönemde bu görevi üstlendikleri için ve Rizesporumuzu düşme hattından kurtardıkları için tüm camia olarak teşekkür ediyoruz. Sn. Uğur TÜTÜNEKER ve ekibine gelecekte başarılar diliyoruz."