Alipaşaspor güçlü rakibine direnemedi.
Rize 1. Amatör Küme B Grubu 7. haftasında Çaykurspor, konuk ettiği Alipaşasporu mücadelenin ilk 45 dakikasında bulduğu gollerle 5-0 mağlup etti. Kırmızı-Yeşilli ekibin gollerini 20de Çetin, 30 ve 33ta Hasan, 44te Fatih ve 45te Samet kaydetti. Ev sahibi ekip bu galibiyetle 2-1lik Hamzabeyspor mağlubiyetini unuttururken Hasan Kasap 2 gol ve 2 asist ile maçın yıldızı oldu. Bu galibiyetle puanını 11e çıkartan Çaykurspor, puan tablosunda üçüncü sıraya yükselirken Play-Off umutlarını artırdı.
STAT: Ekrem Orhon
HAKEMLER: Hasan Hacısalihoğlu ***, Mehmet Kısal ***, Eyüp Gör ***
ÇAYKURSPOR: Birol ***, Samet *** (Dk.80 Hasan **), İbrahim ***, Adem ***, Şaban **, Yunus Emre *** (Dk.55 Ayhan **), M. Serdar ***, Çetin ***, Fatih *** (Dk.75 Halil **), Hasan Kasap ****, Hakan ***
ALİPAŞASPOR: Mustafa * (Dk.46 Doğukan **), Reşat ** (Dk.63 Orhan **), Yasin **, Yunus **, Cihan **, Hasan **, Kadir **, Hüseyin ** (Dk.65 Yusuf **), Yasin Emre **, Kadir **, Orhan **
GOLLER: Dk.20 Çetin, Dk.30-33 Hasan, Dk.44 Fatih, Dk.45 Samet (Çaykurspor)