Adanayı da dize getiren Yeşil-Mavililerde süper lig şarkıları söyleniyor.
Son 3 maçından 9 puan çıkaran Rizespor Süper lig yürüyüşünü kararlı adımlarla sürdürdü. Teknik Direktör Mustafa Denizli, Bu işi başaracağız dedi.
HERKES İNANIYOR
Rizespor gaza bastı. Adanaspor engelini de kayıpsız geçen Yeşil-Mavililer son 3 maçından 9 puan çıkararak şampiyonluk havasına iyice girdi. Süper lig yürüyüşünü kararlı adımlarla sürdüren Rizesporda herkes sezon sonunda bu işin üstesinden gelineceğine inanıyor. Teknik Direktör Mustafa Denizli Adanaspor karşısında savaşarak 3 puana ulaştıklarını söyledi.
MAKAS DARALIYOR
Bizim için içerde dışarıda tüm maçlar zor. Önemli olan kayıpsız geçmek diyen Mustafa Denizli, Bunun haricinde konular bizi fazla ilgilendirmiyor. Zor mücadeleler bizi bekliyor. İnşallah bu böyle devam edecek. Aradaki makas daralıyor. Ortalama iki puanı tutturursak yeterli olacak şeklinde görüşlerini ortaya koydu.
ŞANSA DAHİ BIRAKMAYIZ
Son iki sezonda Rizesporun Süper lig biletini play-offlarda kaçırdığını anımsatan Mustafa Denizli, Dolayısıyla bu durumda camiada tedirgin bir hava oluşturdu. Ancak takım olarak aldığımız sonuçlar ve gelinen nokta bu olumsuz havayı dağıttı. Biz işimizi şansa dahi bırakmak istemiyoruz. Süper lige direk yükselecek iki takımdan biri olmak istiyoruz dedi.