Başarılı oyuncu Adana'ya bileniyor.
Rizespor'un bu sezon attığı 8 golle en golcü futbolcusu olan Cenk Ahmet Kılıç adeta suskunluğa büründü. Yetenekli futbolcu en son golünü Göztepespor'a atarken o gün bugündür gol sevincini yaşayamıyor. 6 haftadır suskunluğa bürünen başarılı futbolcu kötü talihine Adanaspor maçında son vermek istiyor. Cenk Ahmet, "Bizim için önemli olan Rizespor'da kimin gol attığı değil başarısı. Tabii ki gol atarak takımıma katkıda bulunmak istiyorum. Adanaspor maçında bu şanssızlığıma son vereceğim" dedi.