DAHA İYİ OLMAK İSTİYORUM! Bordo-Mavili genç oyuncu Yusuf; "Daha iyi olmak istiyorum" dedi.
İşte Yusuf'un açıklamaları: Hocam oyuna girerken savunmanın arkasına koşu yapmamı istedi. Adrianın pasında vuruşum Allaha şükür gol oldu. Maça çok iyi başladık. Anlamsız bir penaltıyla geri düştük. Hemen arkasında skoru eşitleyerek moralimizi geri kazandık. Sonuç olarak kazandığımız için çok mutluyuz. 1-2 hafta iyi oynayıp kaybolan çok oyuncu var. Ben onlardan olmak istemiyorum. Hocamın yardımlarıyla daha iyi olmak istiyorum