Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Birlik Nakliyat Düzyurtspor'da Teknik Direktör Ömer Ortakudaş, sahalarında konuk edecekleri Göztepe'yi
Oynadıkları futbolu sonuca yansıtamadıklarını dile getiren Ortakudaş, "Göztepe maçını kazanıp rahat bir nefes almak istiyoruz. Basit pozisyonlar vermeden, bulduğumuz pozisyonları değerlendirerek taraftar gücümüzü de arkamıza alarak 3 puan elde etmek istiyoruz" dedi.