Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Birlik Nakliyat Düzyurtspor’da gözler yarın oynanacak Kocaeli Birlikspor maçına çevrilmiş durumda.
Geçtiğimiz hafta Diyarbakır deplasmanından kentte yaşanan olaylar nedeniyle maç yapmadan dönen Turuncu-Yeşilli takım, taraftarı önünde oynayacağı bu karşılaşmada mutlak galibiyet hedefliyor. Zorlu maçın hazırlıklarını sürdüren Düzyurtspor’da futbolcuların da oldukça hırslı oldukları bildirildi.