Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta, Nazilli Belediyespor ile karşılaşacak Birlik Nakliyat Düzyurtspor'un teknik direktörü Ömer Ortakudaş, tüm riskleri a
Ortakudaş, "Biz iç saha maçlarından ziyade deplasman maçlarında daha iyi oynuyoruz. Bu maçta da bunu başarmak istiyoruz" diye konuştu. Ortakudaş, "Karşılaşmaya iyi hazırlanıyoruz. Tüm riskleri alıp maça asılacağız. Sadece Nazilli Belediyespor maçına odaklanmış durumdayız. Bu karşılaşmadan puan ya da puanlar alıp sıralamada bulunduğumuz kırmızı çizgiden uzaklaşmalıyız. Elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız. Basit hatalar yapmadan gol ve goller arayacağız" dedi.