Spor Toto 3. Lig 2. Grup lideri Düzyurtspor, Ünyespor maçını kazanarak kendine yeni bir sayfa açmak istiyor.
İlk kez mücadele ettiği profesyonel ligde fırtına gibi esen ve zirveye oturan Turuncu-Beyazlı ekip son iki haftada 5 puan kaybetmesine rağmen liderliğini sürdürmeyi başardı. Teknik Direktör Ömer Ortakudaş, Ünyespor karşısında yeniden çıkışa geçmek istediklerini belirterek, "Zirvedeki yerimizi sağlama almak için maçtan üç puanla ayrılmamız gerektiğinin bilincindeyiz" dedi.