Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup’ta alt sıralardan uzaklaşmak için mücadele eden Birlik Nakliyat Düzyurtspor, bu hafta sonu sahasında oynayacağı İnegölsp
Ligde zirve mücadelesi veren rakibi karşısında üç puana kilitlenen Turuncu-Yeşilli ekipte teknik direktör Ömer Ortakudaş, ligde hiç bir rakipten çekinmediklerini söyledi. Öte yanden Düzyurtspor’da Çağdaş Topal ve Emre Özivgen ile yolların ayrıldığı bildirildi.