Başarılarıyla örnek olan Altın Yumruk sporcusu çıtayı yükseltti.
MADALYA AVCISI
Altın Yumruk Spor Kulübü sporcularından Elif Keleş henüz 3 yıllık spor yaşamına birçok başarıyı sığdırıp adından söz ettirdi. 2010 yılında Altın Yumruk Spor Kulübü bünyesine giren başarılı sporcu, 2010 yılında 70 kiloda Türkiye şampiyonu oldu, 2011 yılında ise Dünya Wushu Şampiyonası'nda gümüş madalya kazandı. 2012 yılında Türkiye wushu şampiyonu olan Elif Keleş aynı yıl Türkiye kick-boks şampiyonluğu, Avrupa kick-boks üçüncülüğü derecelerini elde ederek dikkatleri üzerine çekti.
HIRS FAKTÖRÜ
Elif Keleş bu yıl ise 2013 Türkiye wushu şampiyonluğunun yanı sıra 2013 üniversitelerarası Muay-Thai Türkiye şampiyonu olmayı başardı. Kısa sürede alınan bu başarılarda Keleşin hırsının etkili olduğunun altını çizen antrenörü İskender Oflu, "Elif kısa zamanda güzel başarılar elde etti. İsteği, azmi ve hırsı onu daha da ileriye getireceği kanaatindeyim. Trabzonlu bayanlara Elifi örnek almalarını ve spor yapmalarını öneriyorum" diye konuştu.