Spor Toto Süper Lig'in son haftasında sahasında Antalyaspor'la karşılaşan Trabzonspor'da şanssız bir an yaşandı.
Oyuna dahil olduktan sonra büyük hareketlilik getiren Emre Güral takımını 2-1 öne geçirdiği golü kaydederken rakibiyle çarpışarak sakatlandı. Golün sevincini yaşayamayan Emre sağlık ekipleri tarafından oyun kenarına alındı. Yapılan kontrollerin ardından Emre Güral oyuna devam edemedi ve yerine Kadir Keleş oyuna dahil oldu. Emre Güral daha sonra tedbir ve kontrol amacıyla ambulansla hastaneye kaldırıldı