Spor Toto Süper Ligin 3. haftasında Fenerbahçe konuk ettiği Sivassporu 5-2 yendi.
Sarı-Lacivertliler 15. dakikada Kuyt ile perdeyi açtı. 32de Alves skoru 2-0a getirdi. Bu golden 1 dakika sonra tekrar sahneye çıkan Kuyt, kendisinin ikinci, takımının ise üçüncü golüne imza attı. Maçın ilk yarısı Fenerbahçenin 3-0 üstünlüğüyle sonuçlandı. Sarı-Lacivertli ekip 49da Webo ve 89da Alper ile bulduğu gollerle sahadan 5-2 galip ayrıldı. Sivasın golleri ise Chahechouhe ve Cicinhodan geldi.
STAT: Şükrü Saracoğlu
HAKEMLER: Özgür Yankaya ***, Baki Tuncay Akkın ***, Serkan Akal ***
FENERBAHÇE: Volkan ***, Gökhan ***, Alves ***, Egemen ***, Caner ***, Selçuk ***, Meireles ***, Holmen *** (Dk.82 Alper *), Kuyt ***, Emenike *** (Dk.81 Mehmet *), Webo ***
SİVASSPOR: Borjan *, Cicinho **, De Costa **, Ümit **, Ziya **, Kadir * (Dk.72 Cihan *), Adem **, Burhan *, Taouil *, Aatıf *, Utaka *
GOLLER: Dk.15-33 Kuyt, Dk.32 Alves, Dk.49 Webo, Dk.89 Alper (Fenerbahçe), Dk.55 Chahechouhe, Dk.83 Cicinho (Sivasspor)