Bozbağ, takımın ortaya koyduğu müthiş çıkışla şehrin artık şampiyonluk havasına girdiğini ve Giresunsporun da bunu başaracak güce ve inanca sahip old
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunsporda Başkan Mustafa Bozbağ, Sarıyer galibiyetiyle şampiyonluk ümitlerinin bir kat daha arttığını söyledi. Bozbağ, Yakaladığımız fırsatları cömertçe harcamasak daha farklı da kazanabilirdik ama nihayetinde çok zor bir deplasmandan çok önemli 3 puanla döndük. Böylesine kritik bir deplasmanda galip geldiğimiz için mutluyuz dedi.
Bozbağ, Ligde üst üste aldığımız başarılı sonuçlarla lider Hatayspor ile aramızdaki puan farkını 7ye indirdik. Kalan haftalarda toplayabildiğimiz kadar çok puan toplayıp, rakiplerimizin puan kaybını bekleyeceğiz. Sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağız. Bu yolda Yeşil- Beyazlı taraftarlarımızdan tek isteğimiz arkamızda durmaya devam etsinler. Onların desteğiyle bizim aşamayacağımız zorluk yoktur dedi.