Bozbağ, Giresunsporu hak ettiği yere taşımak ve üst sıralardaki takımları yakalamak için Pendik maçını kazanmak zorunda olduklarını açıkladı.
BAŞKAN SÖZ ALDI
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunsporda gözler Pendikspor maçına çevrildi. Geçtiğimiz hafta Göztepeye mağlup olarak yükselişine son veren Yeşil-Beyazlı ekip kendi sahasında ağırlayacağı rakibini devirerek yeniden çıkışa geçmeyi planlıyor. Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, zorlu müsabaka öncesinde teknik ekip ve futbolculardan 3 puan sözü aldı.
BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR
Pendikspor maçından mutlu sonla ayrılmaları gerektiğinin altını çizen başkan Bozbağ, Giresunsporu hak ettiği yere taşıyabilmek için özellikle kendi sahamızda oynayacağımız maçlarda puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Zirveye bir adım daha yaklaşabilmemiz için Pendikspor maçından alacağımız sonuç çok büyük önem taşıyor. Teknik heyet ve futbolcularımıza inanıyorum diye konuştu.