Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunsporda, Turgutluspor karşısında alınan 2-1lik mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor.
Yeşil-Beyazlı ekibin teknik direktörü Ahmet Ertem, Turgutluspor karşısında kazanabilecekleri bir maçı kaybettiklerini söyledi. Ertem, Turgutlu maçına üç puan için çıktık ancak sahadan istemediğimiz bir sonuçla ayrıldık diye konuştu.
Ertem, Ligde üst sıralardan kopmamak adına bu maçı mutlak kazanmalıydık. Ancak bunda başarılı olamadık. İyi oynadığımız ve gol aradığımız anlarda kalemizde goller gördük. Maçı bırakmadık. Son düdüğe kadar elimizden gelen mücadeleyi yaptık. Bir gol bulduk ancak bu yeterli olmadı. İyi oynadığımız ve kazanabileceğimiz bir maçı kaybettik. Bunun için çok üzgünüz" dedi.