Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunspor'un Teknik Direktörü Mehmet Birinci, takım olarak iyi bir hava yakaladıklarını ve bu havayı Tarsus
Birinci, Hayati önem arz eden Kartalspor maçından üç puanla ayrıldık. Aldığımız bu galibiyetle hem seriyi sürdürdük hem de play-off mücadelesi veren takımlar arasına girdik dedi. Birinci, Ligde son 4 maçımızı kazandık. İyi bir çıkış yakaladık. Play-off mücadelesinin içerisine girdik. Hedefimiz mücadelemizi sonuna kadar sürdürmek. Maç maç hedefimize ilerlemek istiyoruz. Önümüzdeki Tarsus İdmanyurdu maçından da galip ayrılarak çıkışımızı sürdürmek arzusundayız. Sahadan galip ayrılacak güce de sahibiz. Futbolcularımla birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum" diye konuştu.