Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Giresunsporda Başkan Mustafa Bozbağ, galibiyet serisine devam etmek istediklerini söyledi
Bozbağ, "Üst üste alınan galibiyetlerin ardından rakiplerimiz maça temkinli çıkıyor. Çünkü iyi giden bir Giresunspor var" dedi. Bozbağ, şunları söyledi: "Giresunspor birçok zorlu maçta sahadan istediğini alarak ayrıldı. Kırıkkale maçında da neden olmasın? Rehavete kapılmadan hedef doğrultusunda ilerlemeyi amaçlıyoruz. Liderin 2 puan gerisindeyiz. Şampiyonluk mücadelesini sürdüreceğiz."
Mesut ERDOĞAN