Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Giresunsporun devre arası Antalya kampında sona yaklaşıldı.
Çalışmalarını Teknik Direktör Mehmet Birinci yönetiminde sürdüren Çotanaklar, dün kamp yaptıkları Titanic Otelin plajına indi. Çalışmalarına plaj voleybolu oynayarak devam eden Yeşil-Beyazlı futbolcular, antrenmanın ardından günün yorgunluğunu Akdenizin serin sularında yüzerek attı.
Çok iyi bir devre arası kamp dönemi geçirdiklerini belirten Giresunspor Teknik Direktörü Mehmet Birinci, "Oyuncularımın moral motivasyonları üst seviyede. Çok faydalı bir kamp dönemi geçiriyoruz. Artık ikinci yarı için geri sayıma başladık. Eğer yasak kalkarsa 2-3 takviye yapabiliriz. Yasak kalkmazsa da ben elimdeki oyuncu grubuna güveniyorum. Bu çocuklar Giresun taraftarının yüzünü güldürmeye şartlar ne olursa olsun devam edecektir" dedi.