Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Pazarspor ile Gümüşhanespor Arhavi İlçe stadında karşı karşıya gelirken zorlu müsabaka 1-1 eşitlikle tamaml
Maç öncesinde iki takımda üç puan hedeflerken karşılaşma sonunda sahadan birer puanla ayrıldılar. İlk yarıyı Gümüşhanespor 42. Dakikada Yusuf Emre’nin golüyle 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda riskleri alan ve beraberlik için baskısını arttıran Pazarspor aradığı golü 79. Dakikada Uğur ile buldu. Karşılaşmanın 90 dakikası bu skorla tamamlandı.