Spor Toto 2. Ligin yeni ekibi Gümüşhanespor, 3. Ligde yakaladığı başarıyı burada da sürdürmek istiyor.
NOKTA ATIŞ
Spor Toto 2. Ligin yeni ekibi Gümüşhanespor, 3. Ligde yakaladığı başarıyı burada da sürdürmek istiyor. Yeni sezonda kadrosuna nokta transferi yapmayı planlayan Kırmızı-Beyazlılar 1-2 gün içinde Teknik Direktör Metin İlhanın vereceği rapor doğrultusunda harekete geçmeyi planlıyor.
TRANSFER HAREKATI
Gümüşhanespor, eksik bölgelere az ve öz transfer yapmayı planlıyor. Başkan İdris Çimen, takıma direkt katkı sağlayacak isimler alacaklarını belirterek, "Yapacağımız takviyelerle gücümüze güç katmış olacağız" dedi.