Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Gümüşhanesporda sakat oyuncuların bazılarının Çankırıspor maçında takımda görev alacağı öğrenildi.
Geçtiğimiz hafta 5 önemli oyuncusunun eksikliğine rağmen Yeni Malatyasporu devirerek haftayı üç puanla kapatan Kırmızı-Beyazlıların hafta sonu konuk olacağı Çankırı maçında Burak, Bilal ve Fıratın takıma katılacakları, sakatlığı süren Koray ve cezalı İzzetin ise takımda yer alamayacakları ifade edildi.