Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta Antalya kampını tamamlayan Gümüşhanesporda beklenen takviyelerin yapılması Teknik Direktör Metin İlhanın yüzünü güld
Kırmızı-Beyazlılar Çankırıspordan eski oyuncusu kaleci Süleymanın yanı sıra, Fethiyespordan Cem Atan, Tokatspordan forvet Emre Gümüşkaya ve Bozüyükspordan stoper İskender Köksalı kadrosuna kattı. İlhan, yapılan bu takviyelerle güçlendiklerini belirterek, "Oyuncu sayısı bakımından eksiktik. Alternatifimiz çok azdı. Yeni arkadaşlarla birlikte takım içinde rekabet artarken başarının da geleceğine inanıyorum" dedi.