Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Gümüşhanespor’da teknik direktör Gürses Kılıç, Kırmızı-Beyazlı yönetimden transferlerin bitirilmesini isted
Kızılcahamam kampı dönüşünde takımla ilgili raporunu yönetime sunan Kılıç, eksik bölgelere yapılacak olan takviyelerin bir an önce takıma katılması gerektiğini ifade ettiği öğrenildi. Sağ kenara ve forvet hattına yönetimden transfer yapılmasını isteyen teknik patron Gürses Kılıç’ın bu sözünden sonra yönetiminde transfer çalışmalarını hızlandırdığı ifade edildi. Kırmızı-Beyazlı yönetimde bu eksikleri en kısa zamanda gidererek transfere nokta koymanın planlarını yaptığı ifade edildi.