Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup ekiplerinden Gümüşhanespor ikinci yarı öncesinde kadrosuna takviye yapma girişimlerine hız verdi.
Kırmızı-Beyazlıların İbrahim ve Emrenin dışında iki oyuncu ile anlaşma sağladığı öğrenildi. İsimleri sır gibi saklanan bu iki oyuncunun kulüpleriyle aralarındaki problemi gidermeleri halinde 1-2 gün içinde Gümüşhanesporun kampına katılmaları bekleniyor.
Gümüşhanespor Teknik Direktörü Metin İlhan, güçlü bir ekip olmak adına ellerinden geleni yaptıklarını, mevcut kadrodaki bazı oyunculara PTT 1. Lig ekiplerinden teklifler geldiğini ifade etti. İlhan, "Elimizdeki kadroda kaliteli futbolcular var. Bu oyuncularımıza teklifler gelmeye devam ediyor. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda hareket etmeliyiz" diye konuştu.