Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, İstanbul BB yenilgisini iş kazası olarak niteledi.
ÇOK ÜZGÜNÜZ
PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, ligin ilk haftasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 1-0 yenildikleri maçın son bölümünde talihsiz bir gol yediklerini söyledi. Kalpar, "Sonuçta tabii ki bu tür şeyler futbolda mevcut. Yediğimiz golde küçük bir konsantrasyon eksikliği var. Bu da bize pahalıya mal oldu. Yanlışlardan ders çıkararak daha sonraki haftalara bu hataları taşımayacağız " diye konuştu.
SERİ YAKALAYACAĞIZ
Kalpar, galibiyet serisi yakalamak için çalıştıklarını dile getirerek, "İlk maçtan galip ayrılmak istiyorduk ama olmadı. Bundan sonraki süreçte galibiyetler almak istiyoruz. Biz her maçı 3 puan olarak değerlendiriyoruz. Deplasmandan iyi sonuçla dönersek bu kaybımız sona erecektir. İyi oyuncularımız var ve bir seri yakalamak arzusundayız. Sabırlı olmak gerekir" ifadelerini kullandı.